Kreatif Reklam Kampanyaları

Anasayfa » Kreatif Reklam Kampanyaları

Günümüzde dijital mecraların gelişmesi ile reklam faaliyetlerinde yeni bir dönem başladı. Televizyon, radyo gibi geleneksel reklam platformlarının kullanım oranı düşüşe geçtiği için firmalar artık müşterilerine nasıl ulaşabilecekleri konusunda kıyasıya rekabet içinde. Hedef kitlesini ya da potansiyel müşterisine minimum bütçe ile en kolay nasıl ulaşabileceğinin yollarını arayan firmalar yavaş yavaş internet reklamcılığına gözlerini dikti.

Her gün maruz kalınan mesajlar sonucu tüketiciler, reklamlardan artık bıkmış durumda. “Reklamın iyisi kötüsü olmaz!” diyen çoğu firmanın yapmış olduğu müşterileri rahatsız eden reklamlar yüzünden artık insanlar reklam faaliyetlerine önyargılı davranarak izlemiyor veya bakmıyorlar. Bu noktada, hedeflediği insan topluluğuna onları kaybetmeyecek şekilde ulaşmak isteyen markalar kreatif reklam kampanyalarına yöneliyorlar. Halkla ilişkiler aktiviteleri, marka imaj çalışmaları, sponsorluk gibi onlarca reklam düzleminde markalar kendilerini hedef kitlelerine tanıtmak istiyorlar. Ancak, reklamdan bıkmış olan çoğu tüketiciye yine bir reklamı izletmek veya kendinizi tanıtmak için elbette başka yollar bulmalılar. İşte bu noktada Özel Okul Ajansı’nda sizlere yönelik stratejik çözümler üretiyor, potansiyel müşterilerinizi farklı taktik ve stratejilerimiz ile sizlere kazandırıyoruz.

Özel okullara yönelik kreatif reklam çalışmalarımız;

  • Marka imajı çalışmaları
  • Kurumsal kimlik danışmanlığı
  • Kreatif kriz yönetimi
  • Kriz sonrası reaktif kriz yönetimi
  • Yıllık reklam faaliyetlerinin tasarlanması ve kurgulanması
  • Web sitesi içerik yazılarından SEO dahil tüm reklam dallarında aktif reklam kampanyalarını Özel Okul Ajansı’nız olarak bizler üstlenmekteyiz.

Siz de rakip okullar arasından sıyrılmak ve potansiyel müşterilerinize güçlü bir marka imajınızı göstermek istiyorsanız Özel Okul Ajansı ile çalışın, reklam faaliyetleriniz için aklınız geride kalmasın.