Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

İnternet reklamcılığı ve marka imajı çalışmalarının önemi her geçen gün artmaktadır. Bugün, en ufak bir bilgiyi dahi Google’dan arıyor, firmaların sosyal medyalarını ince eleyip sık dokuyoruz. Sosyal medya kullanımının ise sürekli artışı ise firmaların bir an önce sosyal medyalarda yer almasını ve bu sosyal mecralardaki faaliyetlerinin düzenli ve özenli bir şekilde yapılmasını önemli kılıyor. Özel okullar gibi hem öğrencilere hem de velilere hitap eden kurumların ise sosyal medya yönetiminden reklam faaliyetlerine, imaj çalışmalarından site içi optimizasyona kadar her detaylarla Özelokulajansi olarak bizler üstleniyoruz.

Özel okulunuz ile ilgili reklam faaliyetlerinizi değerli iş ortaklarımızla birlikte yürütüyor, sizlere özel okulunuzun ajansı olarak hizmeti veriyoruz. Özelokulrehberim, doğruokul.com, okul.com.tr gibi dev okul platformlarında sizlerin profillerini oluşturarak potansiyel müşterilerinize sizleri en iyi şekilde tanıtıyoruz.

Özel Okul Ajansı’nda Başka Hangi Hizmetler Var?

  • İnternet de müşterilerinize yönelik imaj çalışmaları
  • Kreatif reklam kampanyalarınızı oluşturma ve yönetme
  • İnternet reklamcılığı ( SEO, SEM) faaliyetlerinizde danışmanlık ve yönetim
  • Web sitenizin tüm içeriklerini optimize etme ve düzenli halde sürekli güncel tutma çalışmaları ve
  • Kurumlarınıza ve personellerinize yönelik eğitimler Özel Okul Ajansı’nda sizler için verilen hizmetlerimizden sadece bir kaçı!

Özel okulunuz ile ilgili tüm hizmetler için Özel Okul Ajansı ile çalışın, hem markanız güçlenecek hem de bütçeniz size kalacak..